شهید کاظم مظفری

وی متولد سال ۱۳۴1 و در تاریخ ۱۳60/6/2 در منطقه دهلاویه به شهادت رسید. آرامگاه شهید کاظم مظفری واقع در قطعه شهدا امامزاده سید محمد نوربخش می باشد.

پاکباز خطر

وصیت نامه بسیجی شهید کاظم مظفری

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ

    برادرانم، حضور من در جببه فقط وفقط به خاطر اسلام و پیروی از فرامین پیامبرگونه امام خمینی می باشد و انتظار من از شما این است که همیشه ئ در همه حال این رهبر عزیز را،این موج طوفنده از قلب امت اسلام،این طوفان بنیانکن ظلم را،این سیل خروشان بر نفاق را و این نور درهم کوبنده تاریکی را تقویت بنمایید.وگفتارش را حلقه آویز گوش خود قرار دهید.

    برادرانم،انتظارم از شما این است که روحانیّت عزیز را، این اسطوره مقاومت تاریخ را،این منتظران واقعی مهدی(عج)، این بازگوکنندگان چهره اصیل اسلامرا،هنچنان رهرو و پشتیبان باشید.برادرانم، من به عنوان قطره ای از اقیانوس بیکران حزب الله عرض می کنم برای تداوم انقلاب اسلامی­مان، از نهاد­های جوشیده از بطن انقلاب ، تا آخرین لحظه پشتیبانی کنیدواین دنیا زیبا و دلفریب که شما در آن منزل داری، خانه­ای زیبا و باصفا است؛ ولی جای قرار و پایداری نیست. به کاروانهایی میماند که شب­نشینان آن پیش و دنبال باید از آنجا رخت بربندند و مسکن خود را به آیندگان بسپارند پس به آن دل نبندید. برادران، آن روز که مرگ برای انسان مقدور است اگر در اعماق دریا­ها و اوج آسمانها قرار گرفته باشد؛ جهان را بدرود خواهد گفت.ولی چه خوب است  اگر این مرگ در راه خدا باشد.

    خدایا! مهدی (عج) عزیزمان، فریادرس محرومان و آن حامی مستضعفین را بفرست تا رهگشای پابرهنه­ها و یاور مظلومان و شکننده ظالمان باشد و تا ظهورش، نایب بر حقش امام خمینی عزیز را همچنان برای ما نگهدار.

    حزب اللّهی جان بر کف در پشت جبهه ­ها با حضور دائمی خود در صحنه نشان می­دهد که مصمّم است تا با آنچه که در توا دارد از دستاورد انقلاب عظیمش دفاع کند.گاهی به صورت فوج عظیمی در خیابانها شعار مرگ بر آمریکا سرمی­دهند و زمانی سازمان اطلاعاتی می­شود و منافق وضد انقلاب را شناسایی کرده و نقشه ­های شومش را برملا مسازد،دگر همگام به ندای رهبرش لبیک می­گوید و در کنار صندوق­های آرا حضور پیدا می­کند و آنچنان مشت محکمی به دهن متحدان ضد انقلاب و ابر قدرتها می­کوبد که فرصت تفکر را از آنان سلب می­نماید که به حق درود خدا به آنان باد.ولی این حقایقی که غیر قابل انکار میباشد بیانگر این حقیقت است و آن خدایی بودن انقلاب است. این که گردانندگان انقلاب و محرکین آن را صدّیق­رین و پاکترین مردم دورانند.باید بگویم که تبلیغات وسیعی که در درون و برون این مملکت علیه حزب­الله که شاخه ایدئولوژی آن را روحانیّت آگاه بعهده دارند،انجام می­پذیرد.این قشر ایثارگر توانسته است بزرگترین خدمت را به انقلاب و مردم و اسلام بکند.

والسّلام

لذت لقاء پروردگارش افزون باد