شهید حسین آقایی

وی متولد سال ۱۳۴2 و در تاریخ ۱۳61/1/2 در منطقه شوش به شهادت رسید. آرامگاه شهید حسین آقایی واقع در گلزار شهدای روستای بلیان می باشد.

سرو سرافراز

وصیت نامه بسیجی شهید حسین آقایی

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ

«وَ لا تَحْسَبَنَّ الَّذینَ فی سَبیلِ اللهِ اَمْواتاً بَل اَحْیآءٌ عِنْدَ رَبِّهِم یُرْزَقُون» (سوره آل­ عمران-آیه169)

    سلام بر انبیاء و سلام بر اوصیاء و سلام و درود فراوان به تمام شهیدان راه حقّ و آزادی، سلام بر خمینی کبیر،رهبر انقلاب اسلامی.

    سلام بر مادرم و سلام بر پدرم و سلام بر همشهری ­­هایم و سلام بر برادر مهربانم. حال که به جبهه حق علیه باطل عزم می­شوم فقط و فقط هدفم الله است و دیگر هیچ.

    و می­خواهم به این نابخردان و بی­ دینان بفهمانم که اگر نبودم در صحرای کربلا که به ندای امام حسین(ع)لبیک گویم، حال به ندای حسین زمانم، خمینی بت شکن لبیک سر می­دهم و با خون ناقابل خود درخت اسلام را بارور می­سازم.

    مادرم، پدرم:می­دانم که برای آمدنم ثانیه شماری می­کنید ولی چه کنم که خدا مرا به مهمانی دعوت کرد و من با عشقی لبریز از شوق خواهان شدم.

    خدایا؛ مگر من چه کرده­ام که شهید نمی­شوم، دیگر خجالت می­کشم که وصیّت نامه بنویسم، خدا کند که این آخرین وصیّت نامه­ام باشد.

    پیام به پدر و مادرم:پدر و مادر مهربانم از شما می­خواهم که همچون خانواده شهدا عمل کنید. برادرم تو هم همچنین.

    پیام به برادران انجمن اسلامی النصر:از شما می­خواهم که دست از تعلیمات خود بر ندارید و فقط فی سبیل­الله کار کنید،خدا کند که هوای نفسانی شما را نگیرد.

حسین آقایی

والسّلام علیکم و رحمته ­الله و برکاته

نامش در صفحه دل تا ابد جاوید باد