شهید مختار مظفری

وی متولد سال 1347و در تاریخ ۱۳61/4/22 در شلمچه به شهادت رسید. آرامگاه شهید مختار مظفری واقع در گلزار شهدای روستای بلیان می باشد.

شمع صراط

وصیت نامه بسیجی شهید مختار مظفری

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ

« وَ لاتَحْسَبَنَّ اؐلَّذینَ قُتِلُو فی سَبیلِ اللهِ اَمْواتاً بَلْ اَحْیآءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُون (آل عمران-169)

    گمان مکنید کسانی که در راه خدا کشته می­شوند مرده­ بلکه آنها زنده­اند و در نزد خدایشان روزی می­گیرند.

«اِنّالِلّه وَ اِنّا اِلَیْهِ راجِعُون» (سوره­ بقره-آیه 156)

ما همه از آن خداوئیم و به سوی اوبازخواهیم گشت.

    با درود به رهبر انقلاب اسلامی ایران این ابر مرد زمان و با سلام به تمای شهدای اسلامی وصیّت نامه خود را با قلبی پر از مهر و محبّت به معبود یکتا شروع می­کنم: من که صراط مستقیم که همانا راه خدا می­باشد انتخاب کرده­ام و بالاترین سرمایه ­ام را برای او فدا می­کنم و تا آخرین لحظه در راه او می­جنگم که یا پیروز گردم و یا به آرزوی دیرینه خود که همان شهادت در راه خدا می­باشد برسم. خداوند بزرگ را شکر می­کنم که توفیق شهادت نصیبم گردید و توانستم راهی را که حسین بن علی(ع) رهبر شهیدان انتخاب کرده بود، انتخاب کنم و جان خود را فدای اسلام نمایم تا شایدمن که در زنده بودنم هیچگونه کاری نتوانستم برای اسلام عزیز بکنم با ریختن خونم خدمتی به اسلام و قرآن کرده باشم.

    خدایا؛ تو خودت می­دانی که من چقدر گناه کرده­ام از تو تقاضا عفو می­کنم که  به بزرگی خودت مرا ببخشی.

    بار الها؛ تو خودت گواهی که هدف من از رفتن به جبهه این است که در راه تو جهاد کنم و ستمگران را سرکوب نمایم، پس مرا یاری کن.

    از تمام ملّت ایران می­خواهم:که روحانیّت آگاه را تنها نگذارند که روحانیّت سرمایه این کشور و ملّت است اگر روحانیّت تنها گذاشته شوند آن روز است که ابرقدرتها خوشحالند.

    پیام به خانواده­ام:مادرم، می دانم که خواندن این چند کلمه برای تو خیلی دردناک است ولی مگر می­شود. چون که من به دیار حق می­شتابم اما از تو می­خواهم که صبر و استقامت داشته باشی و هیچگونه نگرانی در دل خود راه ندهی.پدرم، می­دانم که برای بزرگ کردنم چقدر رنجها کشیدی، زا تو ­می­خواهم که مرا ببخشی و ناراحت نباشی و هیچوقت از خط اسلام خارج نگردی، از برادران و خواهرانم طلب آمرزش ­می­کنم.

    در خاتمه از کلیه ملّت ایران خصوصاً ملت کازرون و حومه تقاضا می­کنم که قدر این رهبر را بدانید و خود را لایق رهبری سازید و بدانید که با رهبری این ابراهیم زمان بود که اسلام به اینجا رسیده است و گرنه همه ما هیچ­کاره­ایم.

    از تمام دوستان و آشنایان می­خواهم که اگر از من ناراحتی دیده­اند مرا ببخشند.

    به امید پیروزی حق بر باطل و نابودی همه مستکبران خصوصاً آمریکا و رژیم بعثی عراق.

والسّلام علیکم و رحمته الله و برکاته

61/4/24               مختار مظفری

بهشت خدا بر او گوارا باد